محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

در روز دوشنبه 99/04/23 مراسم تجلیل از کمک راهنمای محترم سرکار خانم راضیه

با استادی کمک راهنمای محترم سرکار خانم الهه صادقی برگزار می گردد

وقتی وادی محبت را آموزش می دهید تمام محبت در چشمانت موج می زند، کلامت آنچنان دلنشین جان مرا در خود می پیچد و با خود چرخان و حیران، نزد تمام عشق حاضر می کند. حیرانم از دیدن تصاویری که هیچ گاه با چشمانم آشنا نبود
 خدایا، چه خوشبختم که می دانم جز محبت چیزی باقی نخواهد ماند، خوشبختم که با خلقی آشنا شدم که گاهی برای دانستن من تمام توان و جانشان را می گذارند، به حق که من نمی دانستم، به حق که من نمی دانم، تو مرا با حقیقت آشنا کردی. پیوندهای محبتت را در سایت کنگره با تمام وجودم حس می کنم، تمام درختان پارک شاهد اشک ها و خنده های تو هستند که عاشقانه نثار کسانی می کنی که تمام وجودشان پر از درد است و راه را نمی دانند، به دنبال کلامی هستند که آرامشان کند. چه عاشقانه خدمت می کنی تو می دانی سرانجام کار جز خدمت و آموزش نیست و این ها سراسر محبت اند.خانم راضیه عزیز به پاس چهار سال خدمت عاشقانه و خالصانه در جایگاه کمک راهنمایی و همچنین خدمات ارزنده شما در قسمت سایت مراتب تشکر و قدردانی را از شما عزیز بزرگوار داریم. امیداست که در جایگاههای بالاتر همچون این سالها بدرخشید و شاهد به ثمر نشستن بذرهای نیکویی که کاشتید باشید.

از همه عزیزان خواهش می کنیم به خاطر شرایط بیماری کرونا فقط لژیون هایی که اعلام می شوند، در جلسه حضور داشته باشند.
لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

دستور جلسه لژیون روز دوشنبه مورخ ۶ / ۸ / ۱۳۹۸

کارگاه آموزشی خصوصی لژیون چهاردهم در روز ۲۲ مهرماه سال ۱۳۹۸

دستور جلسه لژیون روز دوشنبه مورخ ۲۹/ ۷ / ۱۳۹۸

تمام ,خانم ,محبت ,تو ,آشنا ,نمی ,سرکار خانم ,کمک راهنمای ,تجلیل از ,مراسم تجلیل ,محترم سرکار ,راهنمای محترم سرکار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تولیدی پوشاک سحر liworkboba sectaisigobb اسپری مچی مچ بند اسپری محلول پاش ضدعفونی کننده سلامت 2021 سایت شخصی پایگاه مقاومت شهید بهشتی چاه گزی نقد کره مــَـن یـآ مــَن جامسواکی دی 1399 اتوماتیک فانتزی دیواری پلاستیکی کودکانه 2020 Michael's page